Dream Team

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 105,7 MB
  • Sürüm 14.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici News Group Newspapers Limited
Dream Team indir; Dream Team, iOS akıllı cep telefonunuzda hem spor haberini okuyacağınız hem de futbol oyunu oynayacağınız kaliteli bir spor uygulamasıdır.

Dream Team, iOS akıllı cep telefonunuzda hem spor haberini okuyacağınız hem de futbol oyunu oynayacağınız kaliteli bir spor uygulamasıdır. Futbol dünya çapınca bir spor olup gerek mobil oyunları gerek gerçek hayatta yaşanan karşılaşmaları ile büyük kitleleri etkisi altına almış bir spordur. Bu sebeple teknolojik geliştirilen akıllı cihazlar için bir çok futbol oyunu geliştirilmiştir. Fakat geliştirilen spor oyunları son derece kaliteli bir şekilde hazırlamış olması gerekiyor ki gerçeğinin verdiği tadı oyunculara yaşatmış olsun.

Dream Team mobil oyunu da son derece kaliteli bir şekilde tasarlanmış olup gerçek futbol ögelerini bir araya toplamıştır. Bu sebeple Dream Team mobil oyununu oynarken akıllı cihazınızda kaliteli zaman geçirmek kaçınılmaz olacaktır. Oyunların yanı sıra aynı zamanda futbol sezonlarına dair özel bilgiler, dedikodular, skorlar ve liderlik sıralamaları anında akıllı cihazınızda bulunacaktır.

Uygulama sayesinde hem bilgi edinecek hem de oyun oynayarak eğleneceksiniz. Oyunun mantığı ise güçlü bir futbol takımı oluşturarak uluslararası karşılaşmalarda zirveye emin adımlarla ilerlemek. Futbol zekanızı kullanarak takımınızı stratejik bir şekilde eğitin, başarılı transferler yapın ve maçları kazanarak puan düzeyinizi artırın.

Etrafında en iyi fantastik futbol oyununun yanı sıra Dream Team, tüm dedikodu ve sezonda maç eylemi ile güncel kalmak için en iyi yerdir. En son kulüp haberleri, takım dedikoduları, skorlar, transfer söylentileri, futbol olayları ve sezonun maçları sırasında oyuncu istatistikleri için Dream Team uygulaması içerisinde vakit geçirin. Tek yapmanız gereken futbol takımını seçmek.

Daha sonrasında stratejik atılımlar ile takımınızı ligin birinci yapmak için çabalayacaksınız. Gerek eğitimler, gerek transferler ile takımınız yüksek puanlar kazanacak duruma gelecektir. Gerçek bir futbol menajeri gibi takımınızı geliştirmek ve istediğiniz hedef ve sonuçları almak için transferler yapmaktan çekinmeyin. En iyi futbol menajerliği olma görevini yönlendirmek için sezonun en son haberleri, skorları, sonuçları, kulüp hedefleri, istatistikler ve fantezi futbol ipuçlarını takip edin. Futbol gündeminde kalarak bilgi düzeyinizi artırın.

Dream Team indir